logo

Spoznajte svoju hodnotu
na trhu práce s mobilnou aplikáciou
Platy.sk - porovnávač platov

Základné porovnanie platu

Po rýchlom vytvorení profilu aplikácia porovná váš plat s ostatnými ľuďmi pracujúcimi na rovnakej pozícii a vo vašom regióne. Svoju cenu práce tak spoznáte kedykoľvek a kdekoľvek ste, môžete sa pripraviť na otázku o plate na pohovore či pri vyjednávaní o zmene platu.
S notifikáciami zostávate stále informovaní, aké sú platy na trhu práce na vašej pozícii vo vašom regióne. Každé tri mesiace automaticky získate aktuálne porovnanie platu. Ak pre porovnanie platu nie je dostatok údajov, získate od nás dokument Rady a tipy pre vyjednávanie o plate.
Aplikácia obsahuje aj kalkulačku na výpočet čistej mzdy pre krajiny: Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Poľsko.

Aktuálne sú k dispozícii tieto jazykové verzie: angličtina, slovenčina, čeština, maďarčina, poľština, rumunčina.

Platy na príbuzných pozíciách

Určite vás zaujíma, kam by ste sa mohli platovo posunúť, ak by ste pracovali na inej pozícii. Aplikácia Platy.sk - porovnávač platov vám zobrazí platy na príbuzných pozíciách, čím získate komplexný prehľad o situácii na trhu práce.

Porovnanie vášho platu so svetom

Aplikácia porovná váš plat aj s ostatnými ľuďmi vo svete. Zohľadňuje pri tom vašu pozíciu s vekom, vzdelaním a praxou. Tak jednoducho zistíte, kde sa váš plat nachádza v porovnaní s vašimi konkurentmi vo svete. Aplikácia vám taktiež ukáže, aké sú platy na vašej pozícii v ďalších štátoch Európy, pričom mzdy porovnáva vo vašej mene.

Stiahnite si aplikáciu
Platy.sk - porovnávač platov
do vášho smartfónu