Prihlasovacie meno: Heslo: zabudnuté heslo
platy.sk / PayLab / 10 výhod používania platových analýz Paylab

10 výhod používania platových analýz Paylab

Údaje sú aktualizované denne - podklady pre naše analýzy pochádzajú z reálnych údajov od zamestnancov, ktorí vyplnili dotazník na stránke Platy.sk.
Veľkosť vzorky - Paylab obsahuje údaje od vyše 78 000 účastníkov prieskumu, ktoré sú staré max. 1 rok.
Postihuje celý trh - do nášho prieskumu sa zapájajú zamestnanci pracujúci tak vo veľkých nadnárodných organizáciách ako aj v malých lokálnych spoločnostiach pôsobiacich celkovo v 53 odvetviach.
Online - kedykoľvek máte prístup k potrebným údajom z akéhokoľvek miesta s prístupom na Internet.
Dôveryhodnosť a transparentnosť údajov - podklady pre naše analýzy podliehajú prísnej kontrole, kde sú očistené od extrémnych údajov a verifikované viacerými spoločnosťami.
Prehľadnosť informácií - naše výstupy obsahujú jasné informácie zrozumiteľné pre všetkých, ktorí sú za odmeňovanie zodpovední.
Anglická verzia stránky - výstupy z našej databázy máte automaticky k dispozícii v anglickom jazyku, bez dodatočných poplatkov.
Výstupy vo formátoch PDF a XLS - komu nepostačí výpovedná hodnota PDF, môže využiť prednosti excelovského formátu a údaje si modifikovať.
Neposkytujete citlivé údaje - údaje nezískavame priamo od spoločností, online ich vypĺňajú zamestnanci, ktorí chcú vedieť, či zarábajú porovnateľne s ostatnými.
Cenovo dostupné - výpovedná hodnota údajov z našej databázy má význam pre stabilný rast firiem. Pozrite si náš cenník a porovnajte ho s konkurenciou.